EST | ENG
 
 
 
   

UUDISED:

Üldkoosolek

Newfoundlandi koerte erinäitus 2019-TULEMUSED

Newfoundlandi koera kutsikad !

 

print 18. veebruar 2015

Special show for newfoundland dogs 2015

15.02. 2015 in Jüri Sports Hall, Laste Street 3, Jüri borough, Rae parish, Harju County

Judge: ALEKSANDRA DOBRUT, kennel Ocean (Poland)

Organiser: Estonian Newfoundland and Landseer Association

 

Tulemused/Results

beebiklass/baby class    
isased/males    
1. BOSSA 'N' MAGIC SIMPLY SURVIVOR 3 3
2. NEWFOUND TREASURE ENTIRELY EMINENCE 1-EAH-VSPB 1-PP-BOO Baby
3. NEWFOUND TREASURE ESPECIAL EMCEE 2-EAH 2-PP
emased/females    
4. BOSSA 'N' MAGIC SHIRLEY SYMPHONY    
5. BOSSA 'N' MAGIC SURFING SARAH    
6. NEWFOUND TREASURE ELEGANT ENCHANTER 4-EAH 4-PP
7. NEWFOUND TREASURE ENTRANCEING ELFY 3-EAH 3-PP
8. NEWFOUND TREASURE EXPECTED ESTERINA 1-EAH-TPB 1-PP-BOB Baby
9. NEWFOUND TREASURE EXQUISITE EMERALD 2-EAH 2-PP
kutsikaklass/puppy class    
isased/males    
10. BROWNBLOOD MSK HAYES HAGO 2-EAH 2-PP
11. GRANDBEAR WOW SMOOCH LIBERTY 1-EAH-TPK 1-PP-BOB Puppy
12. JERICHO DE LA FORET D'INNAMURAMENTU 3-EAH 3-PP
emased/females    
13. BELIEVE IN GLORY NUO OZO KALVU 1-EAH-VSPK 1-PP-BOO Puppy
juuniorklass/junior class    
isased/males    
14. ESTFOUNDLAND DANCING FREDDY SP3 EXC3
15. MIDNIGHT LADY'S B-CREM DE LA CREME GRAND SP1-SK-TPJ-PI1-TP EXC1-CQ-BOBJ-BM1-BOB
16. MY BLACK BEAUTY APACHE SUNSTONE VH VG
17. MY BLACK BEAUTY ARCHIE KYANITE SP2-SK-JSERT-PI4 EXC2-CQ-JCAC-BM4
18. WATERBEAR ELLIOT VH VG
noorteklass/intermedia class    
isased/males    
19. NEWFOUND TREASURE DARLING DANIEL SP2-SK EXC2-CQ
20. ROSE WANTED INCOQNITO TO LOVE SP1-SK-PI3 EXC1-CQ-BM3
avaklass/open class    
isased/males    
21. NEWFOUND TREASURE CREDIBLE CABALLERO SP3 EXC3
22. SENT-DJONS YASON SP2-SK EXC2-CQ
23. WATERBEAR DARWIN SP1-SK-PI2 EXC1-CQ-BM2
tshempioniklass/champion class    
isased/males    
24. BLACK IMP HOT HEAD HOOLIGAN SP2 EXC2
25. LASYDOG'S WIZARD OF OZ SP1-SK EXC1-CQ
veteraniklass/veteran class    
isased/males    
26. LIGHT OF NEW DAWN CARRIBEAN CLIPPER SP1 EXC1
27. TAMLIN SUB-VENIO puudus missing
28. WATERBEAR ARTHUR SP2 EXC2
juuniorklass/junior class    
emased/females    
29. ESTFOUNDLAND DANCING ALICE SP2-SK EXC2-CQ
30. ESTFOUNDLAND DANCING ANGEL SP EXC
31. ESTFOUNDLAND DANCING CARRIE SP4-SK EXC4-CQ
32. ESTFOUNDLAND DANCING FLUFFY SP EXC
33. ESTFOUNDLAND DANCING GLORIA SP3-SK EXC3-CQ
34. ESTFOUNDLAND DANCING SERAFINA SP1-SK-JSERT-VSPJ-PE3 EXC1-CQ-JCAC-BOOJ-BF3
35. HAUMEAN VAVAVOOM VH VG
noorteklass/intermedia class    
emased/females    
36. HAUMEAN URSULA SP2-SK EXC2-CQ
37. ZLATA NUO OZO KALVU SP1-SK EXC1-CQ
avaklass/open class    
emased/females    
38. NEWFOUND TREASURE CHARMING CARITA SP2-SK EXC2-CQ
39. THE MOST BEAUTIFUL DARK NEW WAVE SP3 EXC3
40. WHISPERS IN THE WIND NUO OZO KLAVU SP1-SK-PE1-VSP EXC1-CQ-BF1-BOO
tshempioniklass/champion class    
emased/females    
41. AKVIAN SONG ZERO GRAVITY SP1-SK-SERT-PE2 EXC1-CQ-CAC-BF2
42. BEAR'S COVE LATOYA FOR GRANDBEAR WOW SP2-SK-PE4 EXC2-CQ-BF4
43. NEWGRADEN'S SCOTTISH LADY SP3 EXC3
veteraniklass/veteran class    
emased/females    
44. VASKIPURON TUULITUKKA puudus missing
kasvatajaklass/breeder's class    
45. kennel NEWFOUND TREASURE 1-EAH 1-PP
paaride võistlus/brace competition    
46. MIDNIGHT LADY'S B-CREM DE LA CREM GRAND ja  1-EAH 1-PP
       BEAR'S COVE LATOYA FOR GRANDBEAR WOW    
lisavõistlused/handling competitions    
laps ja koer/child and dog    
47. KIRKE KÄGO 1 1
48. GRETE HELENE LAINEJÄRV 2 2
händlerid 10-13 a/handlers 10-13 y    
49. ALEKSANDRA-JUSEFFA BELAISIS 1 1
50. GRETE KÄÄRMA 2 2
51. HANNA MÄNDMAA puudus missing
seeniorhändler/senior handler    
52. JELENA VORONOVA 1 1

AUGUST 2019
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
« Juuli September »

logi sisse

Millisest infost tunned puudust omades njuufat ?
Karvahooldus
Toitmine
Haigused
Õpetamine
Näitused
hääleta